مسابقه کتابخوانی پیام های عاشورا

خدای را شاکریم که مارا جزء متمسکین به ولایت امیر المؤمنین علی علیه السلام و ائمه معصومین علیهم السلام قرار داد از درگاه بی همتایش مدد می طلبیم که مارا در شناخت سیره و معارف اهلیبت (ع) کمک کند تا عشق و محبتمان همراه با معرفت شده و به مودّت تبدیل گردد انشاء الله
بازدید : 751
تاریخ : 1398/06/27 ساعت : 18:03
مسابقه کتابخوانی پیام های عاشورا

باسمه تعالی

السّلام علیک یا ابا عبدالله الحسین

داوطلبان گرامی قبل از ورود به مسابقه حتما مطالب زیر را بخوانید

 

ماه محرم و صفر  ماههای عزای  اهل بیت (ع) بویژه حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)  است  . انشاء الله که عزاداری های همه مقبول  درگاه الهی گردد . زیارت ائمه و بر پایی مجالس عزا و مدح  هر چه با معرفت بیشتر باشد ثواب و نتیجه بیشتری در بر خواهد داشت . یکی از مواردی که عزاداران حسینی  بسیار به آن نیاز دارند شناخت  پیامها  و عبرتهای عاشورا است  که بر گزاری مسابقه کتابخوانی  پیامهای عاشورا  در همین راستا می باشد .  کتاب مذکور تالیف استاد فرزانه  جواد محدثی   می باشد و قسمتی هم از بیانات مقام معظم رهبری در خصوص  عبرتهای عاشورا  آمده است .  

متن کتاب به صورت  بخش بخش روی سایت فرهنگی مذهبی فلاح به آدرس https://al-falah.ir/content/category/17/page/1 و کانال  پیامهای عاشورا  در پیام رسانهای سروش و ایتا به آدرس @payameashora برای علاقه مندان به مطالعه کتاب و داوطلبان شرکت در مسابقه قرارداده شده است . توجه داشته باشید که اطلاع رسانی ، بیشتر از طریق کانال مؤسسه در پیام رسانهای سروش و ایتا  به آدرس  زیر می باشد .

@menhajeshghabad

 

داوطلبان شرکت در مسابقه  باید ابتدا متنها را مطالعه کرده و برای آمادگی کامل  پاسخهای 60 سؤال مخزن را نیز  پیدا کنند .پس از ورود به بخش اصلی مسابقه  تعداد 20 سوال از 60 سوال به صورت تصادفی  در اختیار آنها قرار خواهد گرفت که می بایست در مدت 30 دقیقه پاسخ دهند .  در صورت عدم پاسخگویی و یا تکمیل نشدن  پاسخها  در مدت 30 دقیقه  ثبت نهایی انجام و مسابقه بسته خواهد شد و امکان مجدد شرکت در مسابقه هم وجود نخواهد داشت .

آخرین مهلت پاسخگویی به مسابقه   پایان مهر ماه می باشد 

نمره حد نصاب برای شرکت در قرعه کشی 16 می باشد 

 

هر چند هدف اصلی مطالعه کتاب و برداشتن گامی اندک در جهت معرفت افزایی نسبت به موضوع عاشورا است لیکن بعنوان  تبرک برای این مسابقه 50 جایزه 40 هزار تومانی در نظر گرفته شده است که انشاء الله با کمک خیرین بزرگوار و عاشقان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)  تأمین خواهد شد .  مؤمنینی که می خواهند در تامین هزینه جوایز سهیم باشند با شماره 09133550097 تماس حاصل فرمایند .

لازم به ذکر است که برگزاری این مسابقه  با هماهنگی و همکاری  نهاد محترم امامت جمعه شهر عشق آباد ، حوزه مقاومت بسیج 2 مالک اشتر دستگردان و پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی با مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت منهاج عشق آباد انجام می شود .

سه تذکر بسیار مهم و جدی :

  1. کمک کردن ، راهنمایی  کردن دیگران برای مطالعه کتاب و پیدا کردن پاسخ 60 سوال مخزن و حتی کمک کردن به وارد  شدن به مسابقه  برای کسانی  که کمتر به اینترنت آشنایی دارند ،   کاری نیکو است و هیچ اشکالی  ندارد . اما پاسخ دادن بجای دیگران و کمک در پاسخ دادن به سوالات  اصلی مسابقه  کاری خلاف شرع و حرام است  که زیبنده و شایسته عاشقان امام حسین (ع) نخواهد بود .
  2. با توجه به  تنظیمات جدیدی که در قسمت عضویت سایت انجام شده  تمام عضویتهای قبلی حذف شده و افراد باید ازنو قسمت عضویت را تکمیل کنند .
  3. با توجه به  اینکه جوایز فقط به شماره کارت برندگان واریز می شود  افراد شرکت کننده حتما یک شماره کارت فعال به نام خود داشته باشند که در صورت برنده شدن برای ما ارسال کنند .

برای تکمیل عضویت و شرکت در مسابقه  از لینک زیر وارد شود .

https://al-falah.ir/login/

 

سوالات مخزن را اینجا ببینید 

https://al-falah.ir/content/detail/2374

باتشکر

مدیریت مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت منهاج عشق آباد 

پربازدیدترین اخبار

اسامی برندگان مسابقه کتابخوانی پیام های عاشورا اعلام شد
مسابقه قرآنی حفظ سوره الرحمن
برگزاری اردوی یک روزه قرآن آموزان پسر
برگزاری جلسه نهج البلاغه خوانی توسط موسسه فرهنگی قرآن و عترت منهاج عشق آباد
جزئیات آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در سال 97 اعلام شد
مسابقه کتابخوانی پیام های عاشورا
اعلام اسامی برندگان نهایی مسابقه حفظ سوره الرحمن
مسابقه پیامبر رحمت (ص)
اسامی برندگان مسابقه کتابخوانی «غدیر تا مباهله »
شروع کلاسهای آموزش قرآن موسسه فرهنگی قرآن و عترت منهاج عشق آباد
برگزاری طرح بیّنات 22 با موضوع تفسیر سوره غافر در طول ماه مبارک رمضان
جشن دهه کرامت در جمع قرآن آموزان
مسابقه پیامکی « خورشید نبوت و ماه ولایت »
اسامی برندگان مسابقه کتابخوانی «جاذبه حسینی » اعلام شد
کیسه ای که به بهانه آموزش قرآن دوخته نشد
تجلیل از قرآن اموزان موفق
اعلام نفرات راه یافته به مرحله دوم مسابقه حفظ سوره الرجمن
طرح تجلیل از نوجوانان قرآنی و مسجدی
ثبت نام کلاسهای آموزش قرآن ، احکام و... تابستان 98 در موسسه فرهنگی قرآن و عترت منهاج شروع شد
برگزاری کلاسهای قرآن ویژه دانش آموزان

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی